o nas

images/stories/firma.jpg
Firma Rolpasz została założona w 1994r. przez Tadeusza Matkowskiego. Początkowo była to mała firma rodzinna, mieszcząca się w niewielkim budynku na terenie prywatnej posesji właściciela. Od początku istnienia zajmowała się sprzedażą wysokiej jakości pasz, koncentratów oraz dodatków paszowych LNB Poland, efektem czego był istotny wkład w rozpowszechnienie nowoczesnych metod żywienia zwierząt. Z upływem czasu firma zyskała to co najcenniejsze - zaufanie klientów -  rolników z terenu powiatu słupeckiego. Rozwój firmy i rozszerzenie działalności spowodowały konieczność zmiany siedziby.

W 1999r. Tadeusz Matkowski jako jeden z inicjatorów powołał do istnienia Stowarzyszenie Producentów Rolnych Smak-Pol zrzeszające czołowych producentów trzody chlewnej z terenu powiatu słupeckiego.

Na chwilę obecną działalność firmy Rolpasz jako całości ma charakter wielokierunkowy. W zakresie sprzedaży pasz prowadzi współpracę z renomowanymi producentami dodatków paszowych. Rolpasz, to również skup żywca oraz sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych.
images/stories/_7sc2294tiffdod.jpg
images/stories/_7sc2176tiff.jpgimages/stories/_7sc2120tiff.jpgimages/stories/_7SC2103.jpg